Наталія Денисенко влаштувала казкове весілля на Мальдівах та привітала чоловіка з річницею шлюбу

Відома українська акторка Наталія Денисенко повідомила чудову новину. За словами зірки, нещодавно разом з чоловіком вона відсвяткувала річницю шлюбу. Саме сім років тому знаменитість вийшла заміж за актора Андрія Федінчика. Наразі чоловік служить в ЗСУ. Наталія Денисенко рідко з ним бачиться та з нетерпінням чекає вдома.

Нещодавно акторка зворушливо привітала коханого з річницею шлюбу. Також Наталія Денисенко поділилась рідкісними фото з весілля, яке подружжя відгуляло на Мальдівах. Кадри вона запостила на сторінці в Instagram. Перед камерою молодята постали на тлі неймовірно красивих краєвидів.

Наталія Денисенко позувала у розкішній весільній сукні та насолоджувалась найкращим днем у своєму житті. Також акторка зворушливо звернулась до коханого, привітавши його з сьомою річницею шлюбу.

“Сьогодні у нас з Андрієм Федінчиком річниця весілля. 1.04.2017 року на Мальдівах ми побралися. Лише він і я. Жодних гостей. Це було свято лише для нас двох, наше перше і головне весілля. Потім ще було декілька весіль з гостями і розписом, потім ще весілля на четверту річницю. І мені хочеться ще. Вважаю, що образ нареченої мені дуже личить, скажіть? Сім років подружнього життя”, – заявила акторка.

Читайте також: Ексучасник шоу “МастерШеф” Владислав Міцкевич заявив, що мав стосунки з Олею Поляковою

Не пропустіть