Тимур Мірошниченко чесно відповів, чи готовий вступити до лав ЗСУ

Відомий український шоумен й телеведучий Тимур Мірошниченко вирішив відверто розповісти, чи готовий вступити до лав ЗСУ. Наразі чимало зірок перебувають на фронті. Тимур Мірошниченко дуже ними пишається. Також він прокоментував, чи готовий доєднатись до військових та боронити рідну країну.

За словами шоумена, в нього є військове звання. Тимур Мірошниченко молодший лейтенант. Також він додав, що кожні півроку ходить до ТЦК. Шоумен заявив, що наразі в нього є бронювання через специфіку професії. Проте, чоловік готовий піти на фронт, якщо буде така потреба.

“У мене є бронювання від моєї роботи, тому що я працюю на телебаченні, а телебачення як засіб масової інформації є частиною критичної інфраструктури країни. Тобто в мене є бронювання, але, якщо настане той момент, що все, варіантів уже немає, то звісно, я тікати за кордон точно не буду”, – відверто розповів Тимур Мірошниченко.

Наразі телеведучий активно займається благодійною діяльністю. Під час війни він фінансово допомагає військовим та робить все можливе, аби бути корисним в такий складний час. Тимур Мірошниченко бере участь у благодійних заходах та допомагає тим, хто постраждав від війни.

Читайте також: Колишній чоловік Слави Камінської показав, як разом з дітьми відпочиває за кордоном

Не пропустіть