Колишній чоловік Слави Камінської показав, як разом з дітьми відпочиває за кордоном

Відомий пластичний хірург та ексчоловік Слави Камінської поділився рідкісним фото з дітьми. Наразі Едгар Камінський перебуває за кордоном. Разом з сином та донькою він відпочиває в теплих краях. Нещодавно ексчоловік Слави Камінської показав підрослих дітей. Світлиною з ними Едгар Камінський поділився в соцмережі Instagram.

За словами пластичного хірурга, відпочинок за кордоном добігає кінця. Чоловік не дуже часто бачиться з дітьми, тому дуже за ними сумує. “Відпустка добігла кінця. Ці дві найпрекрасніших людини на Землі наповнили мене своєю енергією, і тепер я абсолютно готовий поринати у роботу. Ми бажаємо усім щасливого Великодня. Нехай буде мир, спокій і процвітання”, – заявив Едгар Камінський.

Відомо, що його ексдружина теж перебуває за кордоном. Слава Камінська знайшла нове кохання, тому насолоджується чудовим періодом в житті. Фоловери відразу прокоментували рідкісну світлину пластичного хірурга. Вони назвали Едгара Камінського хорошим батьком.

А ще підписники побажали чоловіку частіше бачитись з дітьми. За словами фоловерів, син та донечка Едгара Камінського неабияк підросли. Також вони додали, що поруч з дітьми чоловік має дуже щасливий вигляд.

Читайте також: Наталія Могилевська розповіла, як виховує своїх донечок

Не пропустіть