Наталія Могилевська розповіла, як виховує своїх донечок

На початку війни відома українська співачка Наталія Могилевська удочерила двох дівчаток. Про це зірка повідомила не так давно. Майже два роки вона приховувала інформацію про удочеріння. Наразі співачка насолоджується материнством та робить все можливе, аби діти росли щасливими.

Наталія Могилевська не з’являється з донечками на публіці. Також жінка приховує їхні обличчя. Нещодавно знаменитість відверто розповіла, як виховує своїх донечок. За словами співачки, вона ні в якому разу не кричить на дітей.

“Я не б’ю і не кричу. Ці речі травмують і травмували мене. І взагалі травмують людей. Я сьогодні читаю книжки, як треба виховувати. І я розумію, що нормальна спокійна бесіда, очі, які тебе зрозуміли, це набагато швидший спосіб, як навчити дитину. Дати по сраці, це довгий шлях. Через травми, через образи і решта. Тобто це дитяча поведінка у батьків. Доросла поведінка, вона інша: давай сядемо, поговоримо, що тобі не зрозуміло. Я для тебе повністю безпечна”, – повідомила Наталія Могилевська.

Співачка дуже щаслива, що стала мамою. Вона огортає донечок любов’ю та турботою. Наталія Могилевська робить все можливе, аби дівчата відчували себе в безпеці. Також зірка додала, що наразі проживає найкращий період в житті та отримує чудові емоції під час материнства.

Читайте також: Настя Каменських розповіла, чим вони з Потапом займаються за кордоном

Не пропустіть