Відомий співак Ілля Перфенюк вперше став батьком

Український співак Ілля Перфенюк, який відомий під псевдонімом Parfeniuk поділився радісною новиною з підписниками. Він заявив, що вперше став батьком. Кохана виконавця народила йому донечку. Такою чудовою новиною Parfeniuk поділився в соцмережі Instagram.

Пізніше обраниця артиста вийшла на зв’язок. Блогерка показала себе після пологів та розсекретила ім’я новонародженої донечки. Як виявилось, молоді батьки назвали дівчинку Софією. Перед камерою кохана співака постала на лікарняному ліжку. Поруч з нею позував Parfeniuk. Співак ніжно до неї пригорнувся, продемонструвавши милу усмішку.

Він дуже щасливий, що кохана подарувала йому донечку. Ілля Перфенюк насолоджується найкращим періодом у своєму житті. Поки що кохану артиста не виписали з пологового. Відомо, що минулого року виконавець їй освідчився. Також тоді Parfeniuk додав, що готовий до сімейного життя.

Фоловери відразу засипали закоханих приємними словами та компліментами. Вони привітали новоспечених батьків з народженням донечки, побажавши дівчинці щасливого дитинства під мирним небом. Підписники щир пораділи за артиста й додали, що він буде чудовим батьком. Також вони з нетерпінням чекають на нові сімейні фото виконавця.

Читайте також: 15-річний син Андрія Джеджули потрапив до лікарні

Не пропустіть