Христина Соловій зізналась, чи спілкується зі Святославом Вакарчуком та повідомила, за що хоче попросити пробачення

Відома українська співачка Христина Соловій довгий час співпрацювала зі Святославом Вакарчуком. Музикант був її продюсером. Однак, минулого року виконавиця зізналась, що самостійно розвиватиме свою кар’єру. Христина Соловій розірвала співпрацю з чоловіком та розпочала новий етап у творчості.

Нещодавно вона відверто зізналась, чи спілкується наразі зі Святославом Вакарчуком. А ще співачка розповіла, за що хоче попросити вибачення у продюсера. За словами Христини Соловій, вона не спілкується зі Святославом Вакарчуком. Також виконавиця додала, що саме музикант вирішив припинити спілкування. А ще Христина Соловій відверто зізналась, що колись була в нього закохана.

“На початку, мені здається, що я була в нього закохана. Це більше, не як в чоловіка, а як в особистість. Він дуже сильна особистість. Він захоплює, вміє це робити. Хотіла б перепросити за свої різкі висловлювання. Хотілось би, щоб він поставив себе на моє місце. І зрозумів, що я не мала на увазі нічого, що могло б його образити. Але він цього не відчує. Ми вже це проходили”, – розповіла зірка українського шоу-бізнесу.

Христина Соловій вдячна продюсеру за цінний досвід та мудрі поради. За словами співачки, колись вони чудово спілкувались. Проте, наразі музикант не хоче підтримувати зв’язок зі своєю експідопічною.

Читайте також: Сергій Середа чесно відповів, чому не вступив до лав ЗСУ

Не пропустіть