Сергій Середа чесно відповів, чому не вступив до лав ЗСУ

Відомий український шоумен й телеведучий Сергій Середа вирішив відверто розповісти, як ставиться до мобілізації. А ще чоловік чесно відповів, чому не вступив до лав ЗСУ. Наразі Сергій Середа робить все можливе, аби бути корисним для своєї країни. Телеведучий займається благодійністю та підтримує військових.

На початку повномасштабного вторгнення Сергій Середа планував піти на фронт добровольцем. Однак, його дружина була категорично проти. Згодом він передумав вступати до лав ЗСУ. В новому інтерв’ю шоумен розповів, чому не хоче йти на фронт.

“Чи ми зараз тут сидимо і не боїмося? Та ми 100% боїмося. В першу чергу у мене є цей страх. Я не збираюсь нікого тут обманювати. Буду я там корисний чи не буду – це вже десяте запитання. Чи маю я право туди йти, чи не маю? Чи кращий я за когось, хто там? Звісно ні. Що я можу робити? Допоки я тут, я маю максимально допомагати своїй країні. Я маю максимально допомагати тим, хто знаходиться там. Це те, що я можу. Хотів би? Не хотів. Боюсь? Так, боюсь”, – заявив Сергій Середа.

Також чоловік додав, що дуже пишається всіма військовими, які кожного дня боронять нашу країну. Шоумен безмежно вдячний їм за захист та мужність. Сергій Середа намагається активно допомагати ЗСУ, підтримуючи їх фінансово.

Читайте також: Катерина Тишкевич розповіла, коли повернеться до акторства

Не пропустіть