Катерина Тишкевич розповіла, коли повернеться до акторства

Популярна українська акторка Катерина Тишкевич вже довгий час страждає від серйозної хвороби. Наразі вона проходить лікування та поступово повертається до звичайного життя. Декілька місяців тому Катерина Тишкевич перебувала в реанімації. На щастя, стан здоров’я акторки покращився, тому її виписали додому.

Наразі зірка українського шоу-бізнесу все частіше виходить на зв’язок з фоловерами. Також Катерина Тишкевич ділиться новими світлинами та розповідає про плани на майбутнє. Нещодавно вона зізналась, коли повернеться до акторства.

“Зараз спостерігаю невеличку, але позитивну динаміку у своєму стані. Сподіваюсь, цього літа буду в якомусь проєкті. Коли я буду розуміти, що хоча б три тижні не було істерики, нервового зриву… То я погоджуся на роль”, – повідомила жінка. Катерина Тишкевич додала, що дуже любить свою професію.

На жаль, через хворобу акторка майже не бере участь у проєктах. Однак, вона планує поступово повертатись до роботи. Також Катерина Тишкевич додала, що вже оговталася після коми та намагається жити в задоволення. Зірка українського шоу-бізнесу щиро вірить у своє одужання. Акторка робить все можливе, аби якнайшвидше подолати хворобу та бути повністю здоровою.

Читайте також: 15-річний син Андрія Джеджули потрапив до лікарні

Не пропустіть