Віталій Козловський повідомив, що втратив батька

Знаменитий український виконавець Віталій Козловський поділився з фанами сумною новиною. Не так давно він повідомив, що втратив батька. Такою новиною чоловік поділився на сторінці в Instagram.

За словами Віталія Козловського, батько пішов з життя 15 серпня. Артист опублікував багато світлин з найріднішою людиною. Він повідомив, що дуже важко переживає смерть свого батька.

За словами виконавця, батькові було 74 роки. Також Віталій Козловський запостив багато архівних фото з татом. А ще він показав кумирам ролик зі святкування 74-річчя свого батька.

На кадрах артист позує з рідною людиною та щиро усміхається. У дописі Козловський повідомив, що з батьком в нього завжди були чудові стосунки. Виконавець вважав його найкращим другом та мудрим наставником.

Також артист повідомив, що опублікував архівні фото з батьком не для того, щоб його пожаліли. Віталій Козловський попросив помолитись за душу рідної людини та побажати чоловіку вічного спокою.

Шанувальники відразу прокоментували допис зірки українського шоу-бізнесу. Вони висловили щирі співчуття та підтримали артиста добрим словом.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vitaliy Kozlovskiy (@vkozlovskiy)

Читайте також: Ектор Хіменес-Браво показав, як виглядав з другим ступенем ожиріння


Не пропустіть