Антоніна Матвієнко розсекретила, чому вони з коханим досі живуть з батьками

Не так давно Антоніна Матвієнко повідомила, що стала зірковим експертом грандіозного проєкту “Співають всі”. На знімальному майданчику відома артистка вирішила розповісти, чому вони з коханим досі живуть з батьками.

За словами Антоніни Матвієнко, жінка давно мріє про власний будинок. Однак, зараз в неї немає такої можливості.

Також співачка повідомила, що подружжя виховує маленьку донечку. Рідні Антоніни Матвієнко часто допомагають їй з вихованням та проводять час з дівчинкою. Однак, зірка українського шоу-бізнесу в майбутньому планує придбати власне житло. Вона зізналась, що мріє жити окремо від батьків.

Проте, Антоніна Матвієнко і назвала переваги спільного прожиття з батьками. Вона повідомила, що їхній приватний будинок дуже просторий. В ньому всім вистачає місця.

Також, за словами артистки, Антоніна Матвієнко збирає з чоловіком гроші на власне житло. А ще жінка розповіла, як реагує на критику щодо свого подружнього життя.

Антоніна Матвієнко повідомила, що її стосунки з Арсеном Мірзояном дуже довго обговорювали хейтери. Раніше жінка через це дуже засмучувалась. Проте, зараз вона перестала звертати увагу на хейт, а лише насолоджується подружнім життям з коханим.

Читайте також: Переможниця “Холостяка” Ганна Богдан розсекретила, коли зіграє весілля з Михайлом Заливаком


Не пропустіть