Ектор Хіменес-Браво показав, як виглядав з другим ступенем ожиріння

Ектор Хіменес-Браво, яким є суддею популярного проєкту “МастерШеф”, приголомшив мережу своїм зізнанням. Чоловік вперше показав себе з другим ступенем ожиріння. Шокуючим кадром він поділився на сторінці в Instagram.

Відомий шеф-кухар показав, як виглядав до схуднення. Також чоловік вирішив розповісти, чому спорт став невід’ємною частиною його життя. У дописі Ектор Хіменес-Браво розповів, що колись зовсім не стежив за своєю фігурою.

Знаменитість не вважав себе товстим, тому ніколи не займався спортом. Однак, через зайву вагу в нього розпочались серйозні проблеми зі здоров’ям. Коли Ектор Хіменес-Браво звернувся до лікаря, то йому діагностували ожиріння другого ступеня.

Саме тоді чоловік відразу задумався над способом свого життя. Лікар порекомендував шеф-кухарю зайнятись спортом та повністю змінити харчування. Ектор Хіменес-Браво дуже відповідально поставився до такої неприємної ситуації.

Завдяки старанням та наполегливості йому вдалося привести себе в ідеальну форму. Ектор Хіменес-Браво почав регулярно займатись спортом та через деякий час отримав чудові результати.

Тіло чоловіка стало підтягнутим та дуже привабливим. Наразі в нього немає проблем зі здоров’ям, адже суддя “МастерШефу” ретельно стежить за своєю фігурою.

Читайте також: Віктор Павлік розповів, скільки заробляє та як розподіляє з дружиною сімейний бюджет


Не пропустіть