Віктор Павлік розповів, скільки заробляє та як розподіляє з дружиною сімейний бюджет

Віктор Павлік, який є Народним артистом України, розповів, скільки заробляє кожного місяця. Подробицями чоловік поділився в новому інтерв’ю.

За словами виконавця, кожного місяця він дає два чи три концерти. Один виступ Віктора Павліка коштує п’ять тисяч доларів. Проте, чоловік всю суму не забирає. Із зароблених грошей артист майже половину віддає організатору та музикантам.

Також виконавець розсекретив, на що саме витрачає гроші. За словами Віктора Павліка, його сім’я живе в орендованій квартирі. Кожного місяця чоловік платить 20 тисяч за оренду. Трішки більше п’яти тисяч артист віддає за стоянки. А ще співак повідомив, що його автомобіль в кредиті.

Віктор Павлік зізнався, що майже всі зароблені гроші витрачає на сім’ю. Його дружина теж має власні кошти. Катерина Реп’яхова заробляє в Instagram. Однак, всі зароблені гроші вона витрачає лише на себе.

А ще Віктор Павлік розсекретив, що найближчим часом планує відкрити депозит в банку для маленького сина Михайла. Також Народний артист України додав, що минулого року ситуація з фінансами була набагато гірша.

Через пандемію чоловік майже не давав концерти. Проте, зараз ситуація стабілізувалась й виконавець активно заробляє за допомогою виступів.

Читайте також: MamaRika розсекретила свою вагу після пологів


Не пропустіть