Віталій Козловський показав рідкісні фото з дружиною та новонародженим сином

Відомий український співак Віталій Козловський нещодавно повідомив, що одружився. Також чоловік поділився радісною новиною. Декілька днів тому він вперше став батьком. Кохана народила йому сина. За словами співака, наразі він проживає найкращий період в житті. Віталій Козловський дуже щасливий, що тепер має сім’ю.

Нещодавно чоловік поділився рідкісними кадрами. Співак показав свою дружину та новонародженого сина. Фото Віталій Козловський опублікував на сторінці в Instagram. Перед камерою співак постав з коханою та маленьким сином. Чоловік тримав дитину на руках та мило усміхався. Також Віталій Козловський повідомив, що був присутній та пологах. Співак поділився своїми враженнями та зізнався, що в той момент відчував незвичні емоції.

“Партнерські пологи. Чесно, я вагався, чи варто бути присутнім. Був страх. Але зараз рішення бути разом в такий момент вважаю найправильнішим! І усіх, хто стоїть перед таким вибором і сумнівається, хочу переконати – не сумнівайтесь! Я на власні очі бачив, як на світ з’являється мій синочок. Я першим взяв його на руки, перерізав пуповину”, – відверто розповів Віталій Козловський.

Фоловери вподобали нові світлини співака. У коментарях вони залишили чимало приємних слів та компліментів. Також підписники побажали Віталію Козловському щасливого сімейного життя та безтурботного батьківства.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vitaliy Kozlovskiy (@vkozlovsky_music)

Читайте також: Ексучасниця “НЕАНГЕЛІВ” Вікторія Смеюха вперше стала мамою

Не пропустіть