MamaRika відверто зізналась, що на межі розлучення з чоловіком

Відома українська співачка MamaRika приголомшила мережу своїм зізнанням. Нещодавно зірка розповіла про проблеми у стосунках з чоловіком. Офіційно вона перебуває чотири роки у шлюбі. Разом з Сергієм Середою співачка виховує сина.

MamaRika зізналась, що наразі в них дуже складний період у шлюбі. Подружжя на межі розлучення. Однак, MamaRika робить все можливе, аби зберегти стосунки. Про це співачка повідомила соцмережі Instagram.

“На межі розриву… Народ, ми завжди чесні із вами і не хочемо нічого приховувати. Будь-які стосунки в якийсь момент вичерпують себе — це доросле життя. Наша сімʼя проживає надскладні часи і так, як зараз, нас не хитало ніколи! Ми із Сергієм не хочемо здаватися, і намагаємось робити все, що в наших силах, щоб зберегти те, що ми маємо! Якщо ви зараз проходите через те ж саме, знайте — ви не одні… Це ок бути не ок”, – заявила зірка.

Фоловери відразу відреагували на новий допис співачки. Вони підтримали жінку теплими словами та додали, що в неї все буде гаразд. Також чимала кількість підписників побажала подружжю подолати всі труднощі у шлюбі та вийти на новий рівень. На їхню думку, MamaRika та Сергій Середа не стануть розлучатись.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MamaRika (@mamarika_official)

Читайте також: Олена Шоптенко розповіла, як минає її реабілітація після складної операції

Не пропустіть