Олена Шоптенко розповіла, як минає її реабілітація після складної операції

Відома українська хореографиня Олена Шоптенко нещодавно перенесла складну операцію. Наразі жінка відновлює сили після хірургічного втручання. Раніше вона розповідала, що сильно пошкодила ногу. В результаті травми хореографині знадобилась операція.

Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу розповіла про самопочуття. Олена Шоптенко поділилась, як минає її реабілітація після операції. Жінка показала, як самостійно пересувається після хірургічного втручання. “Це я вперше сьогодні виходжу в світ і щиро радію, що вже можу це робити самостійно”, – прокоментувала Олена Шоптенко.

За словами хореографині, операція пройшла успішно. Тепер в її коліні є титановий крюк. Знаменитість щиро сподівається, що зовсім скоро повернеться до своєї роботи. Поки що Олена Шоптенко відпочиває та відновлює сили після операції. “До речі, у мене в коліні тепер є титановий крюк. Поки не розумію як до цього ставитися, але це важливо для того, щоб воно витримувало навантаження в майбутньому”, – розповіла хореографиня.

Фоловери підтримали жінку та побажали швидкого одужання. Також вони порекомендували Олені Шоптенко багато відпочивати та дотримуватись рекомендацій лікарів. За словами підписників, хореографиня дуже сильна та смілива.

Читайте також: Арсен Мірзоян відповів на закиди, що розважається під час війни

Не пропустіть