Арсен Мірзоян відповів на закиди, що розважається під час війни

Популярний український артист Арсен Мірзоян активно допомагає ЗСУ під час війни. Чоловік влаштовує благодійні концерти та збирає кошти для військових. Однак, багато хто знецінює його концертну діяльність. За словами хейтерів, Арсен Мірзоян розважається під час війни.

Не так давно співак різко відповів на такі закиди. В соцмережі Instagram він опублікував новий допис, в якому прокоментував свою благодійну діяльність. “Взагалі то я не рефлексую, але сьогодні захотілося. На “гівнокоментар” під афішою концерту “розважаєтесь” відповідаю – у вас смердить з рота! І доповідаю про результати “розваг”: два пікапи (Mitsubishi L200, Toyota Hilux) і дрон Mavic 3 pro. Доставлено!”, – повідомив Арсен Мірзоян.

Також чоловік показав світлину з військовими, яким передав пікапи, придбані за кошти, зароблені з концертів. На одному з фото позував актор Гарік Бірча. Він захищає Україну з перших днів повномасштабного вторгнення. На фото Гарік Бірча постав з дроном, який отримав від Арсена Мірзояна.

Підписники прокоментували допис чоловіка та підтримали його теплими словами. Також чимала кількість фоловерів похвалила співака за активну допомогу ЗСУ. За їхніми словами, Арсен Мірзоян робить багато хороших справ.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Мірзоян Арсен (@arsen_mirzoian)

Читайте також: Павло Зібров показав, як проводить час на території свого маєтку

Не пропустіть