Павло Зібров показав, як проводить час на території свого маєтку

Відомий український артист Павло Зібров має розкішний маєток. Там він живе зі своєю дружиною. Інколи чоловік ділиться новими світлинами та показує, як проводить час. На цей раз Павло Зібров опублікував рідкісні кадри, які зробив на території свого маєтку. Артист показав, як проводить час. Як виявилось, чоловік вирішив відпочити на природі.

Зірка українського шоу-бізнесу зайнявся приготуванням бургерів та похизувався чудовим результатом. За словами Павла Зіброва, він вперше готував цю страву. Артист розвів багаття та почав смажити котлети для бургерів.

“Після того, як я гарно попрацював сьогодні, помив, підрізав, то можна й котлети приготувати. Перший раз готував бургери. Здається, вийшло”, – прокоментував фото виконавець. Після ситної вечері Павло Зібров вирішив прогулятись поблизу озера. Компанію чоловіку склав його домашній улюбленець. Артист чудово провів день та отримав багато хороших емоцій.

Фоловери відразу прокоментували новий допис чоловіка. Вони засипали Павла Зіброва безліччю компліментів та приємних слів. Також підписники похвалили чоловіка за приготування бургерів. За їхніми словами, артист справжній кулінар. А ще фоловери попросили Павла Зіброва частіше ділитись такими світлинами.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Павло Зібров (@pavlo_zibrov)

Читайте також: Анастасія Приходько ніжно привітала доньку з 14-річчям

Не пропустіть