Анастасія Приходько ніжно привітала доньку з 14-річчям

Популярна українська співачка Анастасія Приходько повідомила радісну новину своїм підписникам. За словами зірки, 30 березня її донька відсвяткувала день народження. Дівчинці виповнилось 14 років. Анастасія Приходько зворушливо привітала її з днем народження, засипавши щирими словами. Співачка заявила, що ніколи не забуде тих відчуттів, коли на світ з’явилась донечка.

“Моя дівчинко, тобі сьогодні 14! Я старалася 12 годин! І ці перші хвилини, коли ти з’явилася, я пам’ятаю, як зараз! Моя дівчинко, моє життя!”, – зворушливо звернулась Анастасія Приходько до дівчинки. Співачка рідко публікує фото з дітьми. Знаменитість багато часу приділяє материнству та робить все можливе, аби сини та донечка були щасливими.

Анастасія Приходько безмежно рада, що має таких чудових дітей. Фоловери теж долучились до щирих привітань. Вони засипали донечку співачки щирими словами та компліментами. Чимала кількість підписників побажала 14-річній доньці Анастасії Приходько здійснення мрій та щасливого життя під мирним небом.

Також фоловери додали, що з нетерпінням чекають на спільні фото співачки та її донечки. Знаменитість рідко показує сімейні світлини, тому поки що не поспішає ділитись новими кадрами.

Читайте також: Відомий співак Ілля Перфенюк вперше став батьком

Не пропустіть