Раміна Есхакзай натякнула, що закрутила новий роман

Відома українська ведуча та блогерка Раміна Есхакзай вирішила поділитись подробицями особистого життя. Відомо, що декілька років жінка перебувала у стосунках з адвокатом Євгеном Проніним. Однак, під час війни закохані розійшлись. Довгий час Раміна Есхакзай говорила, що її серце вільне. Проте, нещодавно блогерка натянула, що закрутила новий роман.

Хтось з підписників поцікавився, чи планує жінка показувати нового коханого. Раміна Есхакзай неабияк заінтригувала своєю відповіддю. “Після завершення повномасштабного вторгнення. У рамках безпеки не можна”, – заявила ведуча. Жінка не стала ділитись всіма подробицями особистого життя.

Схоже, наразі Раміна Есхакзай перебуває у стосунках. Однак, блогерка ні в якому разі не поспішає розсекречувати свого обранця. Наразі зірка багато часу приділяє кар’єрі. Раміна Есхакзай веде активну журналістську та волонтерську діяльність. Фоловери заявили, що ведуча дуже заінтригувала їх такою відповіддю.

На думку підписників, в жінки з’явився новий коханий, який служить в ЗСУ. Вони побажали Раміні Есхакзай щастя та взаєморозуміння в особистому житті. А ще не так давно ведуча похизувалась, що отримала нагороду від “Азову”.

Читайте також: Арсен Мірзоян відповів на закиди, що розважається під час війни

Не пропустіть