Маша Єфросиніна поскаржилась на проблеми зі здоров’ям

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна повідомила фоловерам не дуже приємну новину. Жінка поскаржилась на проблеми зі здоров’ям. Подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram. Телеведуча заявила, що дуже багато працює та майже не відпочиває. Через це її організм сильно виснажився. Маша Єфросиніна додала, що в неї погіршився сон, апетит та виник гормональний збій.

“Жінка, яку ви бачите перед собою – це її особистий скарб, на який вона поклала свій великий сталевий х*й, заборонивши собі відпочивати, бо купа “набагато важливіших справ”. І довела себе до порушення сну, апетиту, гормонального розладу, особистих проблем та виснаження”, – заявила телеведуча.

Перед камерою Маша Єфросиніна постала в домашньому халаті та без косметики. Вона мило усміхалась. Фоловери відразу звернули увагу на втомлений вигляд телеведучої. Вони підтримали Машу Єфросиніну та порекомендувати більше відпочивати.

А ще підписники додали, що не варто нехтувати своїм здоров’ям. Фоловери порекомендували жінці відвідати лікаря, здати необхідні аналізи та пройти лікування. За їхніми словами, Маша Єфросиніна дійсно виглядає дуже втомленою та виснаженою.

Читайте також: Раміна Есхакзай натякнула, що закрутила новий роман

Не пропустіть