“Він мене, дійсно, підкорив”: Анна Добриднєва розповіла про особисте в новому кліпі

Анну Добриднєву часто запитують про її зовнішню схожість з жінкою Сходу і те, чому вона приховує особисте життя? Причиною такого інтересу стали регулярні поїздки до Єгипту, де співачка стала проводити дуже багато часу. Шанувальники навіть запідозрили її в романтичних зв’язках з представником мусульманського світу.

На всі питання Анна вирішила відповісти новою відео-роботою на авторську пісню “NЕ LBSH”, де постала в несподіваному для всіх, східному образі.

– “Я не хочу розкривати головну таємницю цього кліпу, але уважний глядач її обов’язково зрозуміє! З перших секунд відео передає душевні переживання людини, яка згорає від кохання без взаємності. Їй душно в цій агонії. Вона немов піщинка в нескінченній марсіанської пустелі”, – поділилася артистка.

Майданчиком для зйомок став Марса-Алам, який за словами Анни має особливу енергетику, автентичність та по справжньому космічний ландшафт.

– “Він мене, дійсно, підкорив”, – неоднозначно підсумувала співачка, чи то про місто, де проходили зйомки, чи то про щось дуже особисте …

Нагадаємо, що “NЕ LBSH” – 14-й кліп співачки, і 5-й – знятий за межами України. Цього разу зйомки проходили в найпівденнішій точці Єгипту, за підтримки турфірми “Феєрія Мандрів”. Роботу над кліпом співачка довірила молодому режисерові, випускнику американського кіно-коледжу, переможцю Sarasota Film Festival, талановитому Івану Захаренко.

Читайте також: Донька Олі Полякової зізналась, чому у свій день народження була дуже засмучена


Не пропустіть