Колишня дружина Володимира Остапчука з’явилася на світському заході у супроводі незнайомця

Колишня дружина відомого шоумена Володимира Остапчука вперше з’явилась у публічному місці в присутності іншого чоловіка. У програмі “Життя відомих людей” Олена Войченко поділилася подробицями особистого життя. Проте, жінка так і не зізналась, чи перебуває зараз вона у стосунках.

Олена Войченко повідомила, що кожна людина заслуговує на щастя. За словами ексдружини Володимира Остапчука, зараз жінка дуже обережно поводиться з людьми, в яких сумнівається. Олена Войченко повідомила, що більше не хоче допускати тих помилок, які зробила в минулому.

Також жінка вирішила не показувати обличчя чоловіка, з яким прийшла на захід. Свою причину вона пояснила тим, що зараз не готова обговорювати усі деталі свого життя. А ще, за словами Олени Войченко, жінка зовсім не спілкується з колишнім.

Вона заявила, що Володимир Остапчук не приймає участі у вихованні спільних дітей та не допомагає матеріально. Чоловік, навіть, хотів забрати малюків до себе, проте Олена Войченко не збирається віддавати шоумену свій найбільший скарб.

Читайте також: Дружина Володимира Остапчука розповіла, як подружжя розподіляє між собою фінанси


Не пропустіть