Донька Олі Полякової зізналась, чому у свій день народження була дуже засмучена

Не так давно донька відомої артистки Олі Полякової відсвяткувала 16-річчя. Дівчина похизувалась милими кадрами зі свята та розповіла, чому у свій день народження була засмучена. За словами Марії Полякової, іменинниця зустріла 16-річчя в дуже поганому настрої. Цілу ніч дівчина плакала, вважаючи себе самотньою.

У програмі “Життя відомих людей” Марія зізналась, що на це в неї були вагомі причини. Перед днем народження дівчина посварилась зі своїм хлопцем. Також, за її словами, Олі Поляковій не вдалося піти з нею на шопінг. Через це Марія дуже сильно засмутилась. Вона зізналась, що в той момент відчула себе самотньою та нікому непотрібною.

Проте, пізніше, дівчина налагодила стосунки зі своїм бойфрендом й почала приймати привітання від найближчих людей. А ще Марія розповіла, що мама зробила їй чудовий подарунок. Оля Полякова дозволила орендувати доньці цілий будинок для святкування дня народження. Туди іменинниця запросила своїх друзів та знайомих. А ще дівчина похизувалась дорогими подарунками, які отримала на 16-річчя.

Читайте також: Олю Полякову розкритикували за концерти під час карантину


Не пропустіть