Відомий співак JULIK вперше за довгий час показав свого сина

Відомий український шоумен та співак JULIK поділився рідкісними світлинами з сином. Хлопчика звати Денис. Наразі йому вісім років. Виконавець рідко публікує сімейні кадри. Проте, нещодавно вперше за довгий час JULIK показав 8-річного сина. Співак розповів, що хлопчик давно займається карате.

Нещодавно Денис побував на змаганнях у Львові. JULIK додав, що неабияк пишається своїм сином. На думку шоумена, у хлопчика буде чудове майбутнє. Цілком можливо, 8-річний Денис мріє стати успішним каратистом. Пізніше JULIK похизувався, що син виборов одне з переможних місць.

“Дорослий такий. Вже має кілька кубків і бореться ще за один! Тільки вперед”, – прокоментував чоловік. Перед змаганням співак неабияк підтримував сина. Він налаштовував хлопчика на перемогу та тренував його. Фоловери відразу відреагували на публікацію шоумена. Вони заявили, що в чоловіка дуже розумний й талановитий син.

Також чимала кількість підписників додала, що на хлопчика чекає чудове майбутнє. Фоловери побажали йому подальших успіхів в карате та здійснення всіх мрій. А ще вони назвали JULIK хорошим та люблячим батьком. Підписники попросили співака частіше показувати сина та розповідати про його успіхи.

Читайте також: Співачка MamaRika розповіла про часті сварки з чоловіком

Не пропустіть