Суддя шоу “МастерШеф” Ольга Мартиновська закрутила роман з чоловіком, який старший на 17 років

Зірка кулінарного шоу “МастерШеф” Ольга Мартиновська нещодавно розповіла, що знайшла нове кохання. Жінка заявила, що наразі перебуває у стосунках. Деякими подробицями вона поділилась на шоу “Прокинься з Ектором”. Коханого Ольги Мартиновської звати Руслан. Також жінка додала, що в них чимала різниця у віці. Обранець Ольги Мартиновської старший за неї на 17 років. Однак, за словами кулінарної блогерки, це зовсім не впливає на їхні стосунки.

“Він приблизно такий, як я собі уявляла. Для мене було принципово важливим завжди, щоб мій обранець був високого зросту, бо в мене зріст 173 см. Просто я поряд із чоловіками, які нижчі за мене, почуваюсь динозавром чи гігантом, мені некомфортно. Я вірю в любов між парами будь-якого зросту, але у кожного з нас свої таргани в голові. Ще він має бути старшим за мене, бо я вже мама для Віри і не хочу бути мамою для когось іншого. У нас 17 років різниця у віці”, – розповіла Ольга Мартиновська.

Також жінка повідомила, що її коханий працює у ресторанній сфері. За словами Ольги Мартиновської, вони познайомились в соцмережі Instagram. Спочатку пара спілкувалась онлайн, а потім зустрілась. Зірка “МастерШеф” додала, що між ними відразу спалахнула іскра, яка переросла у справжнє кохання.

Читайте також: Віталій Козловський пригадав, як прощався з життям та просив Ольгу Сумську берегти його дружину

Не пропустіть