Віталій Козловський пригадав, як прощався з життям та просив Ольгу Сумську берегти його дружину

Популярний український співак Віталій Козловський наразі служить в ЗСУ. Раніше чоловік повідомляв, що перебував на Донбасі. Однак, згодом його перевели в інший підрозділ. Повістку співак отримав влітку минулого року. Він відразу відправився на полігон. Віталій Козловський пройшов військову підготовку та вирушив на фронт.

Нещодавно чоловік пригадав, як прощався з життям. А ще він відверто розповів, що телефонував Ользі Сумській з проханням берегти його дружину. Подробицями Віталій Козловський поділився в інтерв’ю Раміні Есхакзай.

“Нас обстрілювали дві з половиною години. Лісосмуга була, як випалене поле. Я розумію, що якщо б снаряд прилетів не в семи метрах, а він потрапив би в наш бліндаж, то я б тут не сидів. Коли був обстріл, я писав всім, кому можливо, кого згадував і хто наближений до моєї сім’ї. З відомих людей я писав тільки Олі Сумській й навіть відправляв їй аудіоповідомлення”, – заявив співак.

Віталій Козловський просив акторку берегти його дружину, якщо з ним щось станеться. Також співак попросив Ольгу Сумську нікому не розповідати про його прохання. На щастя, Віталій Козловський залишився живим та здоровим. Наразі він проходить службу в Києві.

Читайте також: MamaRika відверто зізналась, що на межі розлучення з чоловіком

Не пропустіть