Співачка MamaRika розповіла про часті сварки з чоловіком

Відома українська співачка MamaRika завжди відверта зі своїми підписниками. Нещодавно вона поділилась подробицями особистого життя. Знаменитість розповіла про часті сварки з чоловіком. Наразі в їхніх стосунках дуже складний період. Однак, MamaRika робить все можливе, щоб спокійно вирішити будь-який конфлікт. Співачка додала, що дуже емоційна. Під час сварок вона може жбурляти стільці та інші предмети.

“Зараз у нас така фаза, що кожен діалог закінчується скандалом і просто літають предмети. Може летіти стілець в стіну, я б’ю кулаками. Ми б’ємо посуд. У мене були свої методи: йога, медитація… Але вони, на жаль, вже не працюють. Сергій першим пішов до психолога, потім запропонував нам сімейну терапію. Ми поки провели декілька сеансів, поки що важкувато. Ми розбираємося”, – відверто поділилась співачка.

Також MamaRika додала, що будь-які труднощі можна вирішити. Зірка українського шоу-бізнесу щиро сподівається, що стосунки з чоловіком стануть кращими. Фоловери підтримали співачку та побажали щасливого сімейного життя. Також вони додали, що зіркове подружжя обов’язково справиться з усіма труднощами. А ще не так давно MamaRika заявила, що на межі розлучення зі своїм чоловіком.

Читайте також: Віталій Козловський показав свою дружину та зізнався, як їй освідчився

Не пропустіть