Відома співачка Руслана натякнула на можливу вагітність

Відома українська артистка Руслана неабияк заінтригувала своїх шанувальників. Не так давно жінка натякнула, що вагітна. Таким вражаючим зізнанням вона поділилась на проєкті “Маскарад”.

Саме там жінка оголосила про можливу вагітність. Зірка українського шоу-бізнесу взяла участь в шоу, поставши в образі мавки. Під час прямого ефіру Руслана зізналась, що має для всіх маленький секрет.

За словами співачки, вона настільки сильно полюбила свого Лукаша, що найзаповітнішою мрією жінки є народження дитини. Руслана мала на увазі свого коханого чоловіка, коли говорила про Лукаша. Ведучий шоу “Маскарад” та всі присутні відразу сприйняли слова артистки, як ствердність.

Вони відразу почали її вітати та засипати привітаннями. Популярна артистка Ірина Білик, навіть, заявила, що хоче бути хрещеною мамою для дитини Руслани. 48-річна співачка неабияк спантеличила мережу.

Фоловери теж долучились до щирих привітань. На їхню думку, Руслана дійсно вагітна первістком й зовсім скоро про це оголосить. А ще шанувальники зізнались, що артистка буде чудовою мамою.

Читайте також: Даша Астаф’єва вразила відвертою фотосесією, на якій постала в одній спідниці


Не пропустіть