Шапки, берети і кепки: трендові головні убори осені і зими 2021/22

Сьогодні ми з вами ознайомимося з модними головним уборами сезону осінь-зима 2021/22. Залишайтеся з нами, ми підготували для вас багато цікавої та пізнавальної інформації.

Почнемо з трендового кепі, цей варіант головного убору можна носити вже просто зараз. Холодний вітер тепер вам не страшний. У цьому сезоні на першому плані нюдові моделі, прикрашені елегантними перлами над козирком.

Ух, приготуйтеся, зараз буде дуже спекотно! Шкіряна бандана з контрастними вставками – це неймовірно красиве нове віяння сучасної моди. При чому банданою можна прикрасити не тільки голов але й шию.

Бейсболка – ще один трендовий головний убір, який ідеально перегукується, як з класичним, так і зі спортивним верхнім одягом. Логотип і яскравий колір – ось два критерії ідеального головного убору на осінь зиму.

Нюдовий капелюх з широкими крисами теж буде прикрашати собою сучасних модниць в цьому і наступному сезонах. Цей неймовірно жіночний головний убір додасть атмосферності вашим повсякденним образам.

Щось нове і неймовірно жіночне чекає нас попереду. Перед вами чалма – тренд, завдяки якому ваші аутфіти вийдуть на новий рівень.

Принтована панама є дуже затребуваним повсякденним головним убором. Крім принта “клітинка” актуальними також є однотонні моделі базових кольорів.

Яскраві “соковиті” хустки з незвичайними тематичними візерунками будуть зігрівати нас в холодну негоду. Класичний брючний костюм або базове мінімалістичне пальто – ідеальний варіант верхнього одягу до якого на ідеально підійде хустка в яксті головного убору.

Ось ми і дісталися до вічної класики, а саме, до беретів. Кольорові, однотонні, яскраві, нейтральних відтінків, а також зі шкіряними вставками – кожна з цих моделей заслуговує вашої пильної уваги в цьому сезоні.

АВи вже вирішили, який головний убір будете носити в цьому і наступному сезонах?

Читайте також: Антитренди верхнього одягу сезону осінь-зима: моделі, які застаріли і потребують заміни


Не пропустіть