Відома співачка Марія Кондратенко вразила кардинальним схудненням та показала, як виглядала раніше

Відома українська акторка, блогерка та співачка Марія Кондратенко активно спілкується з фоловерами. Нещодавно дівчина вразила їх кардинальним схудненням. За словами виконавиці, раніше вона мала проблеми із зайвою вагою. Однак, в один момент Марія Кондратенко серйозно зайнялась своєю фігурою. За деякий час співачці вдалося привести тіло в порядок.

Наразі дівчина має розкішний вигляд. Марія Кондратенко показала себе із зайвою вагою та похизувалась кардинальним схудненням. Світлинами блогерка поділилась на сторінці в Instagram. Перед камерою вона постала з пухлими щічками. Також співачка мала не дуже підтягнуте тіло.

На інших кадрах Марія Кондратенко позує в розкішному вигляді. Вона помітно схудла та стала дуже красивою. “Коли ти обираєш свідомо займатися своїм тілом і здоров’ям – настрій стає кращим, самопочуття стає кращим, розвивається витривалість, а в серці з’являється справжня любов до спорту”, – підписала фото співачка.

Фоловери відразу прокоментували нову публікацію Марії Кондратенко. Вони похвалили дівчину за схуднення й засипали безліччю компліментів. За словами підписників, наразі співачка має чудову фігуру. Також фоловери побажали блогерці завжди залишатись такою стрункою та красивою.

Читайте також: Катерина Кузнецова показала рідкісне фото з чоловіком

Не пропустіть