Ексдружина Андрія Джеджули зізналась, чи спілкується шоумен з донькою

Відома блогерка Юлія Леус перебувала у шлюбі з шоуменом Андрієм Джеджулою. Жінка народила від нього донечку. Однак, ще під час вагітності вона подала на розлучення. За словами Юлії Леус, шоумен постійно її бив та зневажав. Наразі жінка перебуває за кордоном. Там вона виховує 3-річну Аделіну.

Нещодавно ексдружина Андрія Джеджули відверто зізналась, чи спілкується телеведучий з дівчинкою. Подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram. Юлія Леус заявила, що шоумен не бере жодної участі у вихованні донечки. За словами блогерки, колишній чоловік сплачує аліменти на дитину. Однак, він майже не спілкується з дівчинкою.

“Якщо ви гадаєте, що люди змінюються, то це не той випадок. За пів року він жодного разу не поцікавився нею. Я вже мовчу, що міг би зателефонувати, щоб побачити. Якісь аліменти платить, тому що держава зобов’язує, на цьому все. І головне – судиться за неї. Мені її дуже шкода, бо чоловічої уваги їй не вистачає”, – розповіла Юлія Леус.

Фоловери підтримали блогерку теплими словами. Вони побажали жінці знайти справжнє кохання та бути щасливою. А ще підписники попросили Юлію Леус частіше показувати фото з донечкою.

Читайте також: Співачка MamaRika розповіла про часті сварки з чоловіком

Не пропустіть