Відома акторка Катерина Тишкевич повідомила про погіршення стану здоров’я

Відома українська акторка Катерина Тишкевич поділилась не дуже приємною новиною. За словами жінки, в неї погіршився стан здоров’я. Зірка українського шоу-бізнесу вже тривалий час бореться зі складною хворобою. Катерина Тишкевич щиро вірить, що обов’язково одужає. Вона дотримується лікування та намагається оточувати себе лише позитивом.

Нещодавно акторка відверто зізналась, що вже декілька днів почувається погано. “Не виходжу до вас зовсім, коли просто гайки повні по голові. Останні 10 днів саме такі”, – заявила Катерина Тишкевич. А ще жінка розповіла, що в неї почало сильно випадати волосся. Акторка здавала всі необхідні аналізи, проте, вони хороші. Катерина Тишкевич наразі консультується з трихологом, адже не знає, як їй позбутися цієї проблеми.

“Ну і щоб мені було зовсім не сумно, моє волосся почало просто катастрофічно випадати. Третій тиждень втрачаю шалену кількість, то зараз у дорозі до трихолога. По аналізах катастрофічних дефіцитів немає, щитовидна в нормі, а я скоро буду голомоза акторка”, – повідомила жінка.

Фоловери відразу підтримали акторку теплими словами. Вони побажали Катерині Тишкевич хорошого самопочуття та швидкого одужання. Також підписники порекомендували жінці частіше відпочивати.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка заявила, що їй робитимуть операцію

Не пропустіть