Дружина Віктора Павліка заявила, що їй робитимуть операцію

Відома українська блогерка та дружина Віктора Павліка спантеличила підписників своєю заявою. Нещодавно Катерина Реп’яхова повідомила, що на неї чекає операція. Деякими подробицями жінка поділилась в соцмережі Instagram. Наразі кохана Віктора Павліка активно готується до хірургічного втручання. Вона здає необхідні аналізи та проходить різні обстеження.

“Чоловік везе мене на флюорографію. Операція менш ніж за два дні”, – повідомила Катерина Реп’яхова. Поки що блогерка не розсекречує, чому їй робитимуть операцію. Дружина Віктора Павліка не скаржилась на проблеми зі здоров’ям, тому така новина трохи спантеличила підписників.

Останнім часом Катерина Реп’яхова рідше виходить на зв’язок. Схоже, жінка серйозно зайнялась своїм здоров’ям. Дружина артиста не розсекретила, яку саме операцію їй робитимуть. Велика кількість фоловерів відразу відреагувала на публікацію блогерки. Вони поцікавились в жінки, чому саме їй знадобилось хірургічне втручання.

Проте, Катерина Реп’яхова так і не відповіла. Також підписники побажали блогерці успішної операції та швидкого відновлення. Вони сподіваються, що дружина Віктора Павліка поділиться всіма подробицями хірургічного втручання. А ще фоловери побажали Катерині Реп’яховій міцного здоров’я.

Читайте також: Женя Галич відверто розповів, як боровся з наркотичною та алкогольною залежностями

Не пропустіть