Женя Галич відверто розповів, як боровся з наркотичною та алкогольною залежностями

Відомий український співак та лідер гурту “O.Torvald” Женя Галич поділився відвертими подробицями свого життя. Нещодавно чоловік розповів, що під час війни в нього виникли проблеми з психологічним здоров’ям. Через це співак почав зловживати алкоголем, а також наркотичними речовинами.

Довгий час Женя Галич не міг наважитись на лікування. Однак, коли чоловік зрозумів, що має наркотичну та алкогольну залежності, то звернувся за допомогою до лікаря. За словами виконавця, його психологічний стан набагато покращився. Женя Галич продовжує своє лікування та вже бачить позитивні зміни. Також він додав, що наразі вживає антидепресанти.

“Я займаюся з психіатром, лікуюся, у мене проблеми психологічного характеру, після війни. Я постійно займаюся з лікарями останні пів року. Вживаю антидепресанти. Я, звичайно, дуже боявся йти на терапію, мені було складно усвідомити, що мені потрібна допомога, я довів себе до того, що я не пам’ятав декількох днів свого життя через те, що я вживав колосальну кількість алкоголю і наркотиків”, – відверто розповів Женя Галич.

Також чоловік додав, що терапія йому дуже допомогла. Співак привів тіло у форму та продовжив розвивати свою творчість. Женя Галич щиро вірить, що зовсім скоро повністю одужає та повернеться до звичайного життя.

Читайте також: Оля Полякова нарвалась на хейт через відпочинок за кордоном

Не пропустіть