Вагітна Катерина Реп’яхова показала дитячу кімнату свого майбутнього сина

Дружина Віктора Павліка, яка з нетерпінням чекає на народження сина, вирішила показати дитячу кімнату майбутньої дитини. На сторінці в Instagram Катерина Реп’яхова опублікувала милі світлини, на яких постала в ніжному вбранні.

Майбутня мама позує у білосніжній сукні й усміхається. Дружина артиста облаштувала дитячу кімнату у світлих тонах. Вона показала всі необхідні меблі, які обирала від українського виробника.

Катерина Реп’яхова позує біля красивого дитячого ліжечка. Воно облаштоване зручними подушками та іграшками. Майбутня мама обрала всі меблі білого кольору. Неподалік від ліжечка розташований пеленальний столик та шафа з дитячим одягом.

Дружина Віктора Павліка заявила, що спочатку хотіла придбати меблі для кімнати з Італії. Однак, пізніше жінка змінила свою думку. За словами майбутньої мами, вона з великим трепетом обирала для синочка іграшки, одяг та все необхідне для перших днів життя. Катерина Реп’яхова з нетерпінням чекає зустрічі з малюком та кожного дня уявляє, як носить на руках сина.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Катя Павлик (Репяхова) (@repyahovakate)

Читайте також: Роман Сасанчин розповів, чому вирішив одружитись в 19 років


Не пропустіть