Олена Шоптенко поділилась з фанами корисним лайфхаком

Відома українська хореографиня Олена Шоптенко часто ділиться з фанами корисними порадами та лайфхаками. На цей раз жінка розповіла, як себе можна розважити, коли хтось запізнюється на зустріч.

Корисною порадою знаменитість поділилась на сторінці в Instagram. Вона опублікувала атмосферну світлину, на якій позує на вулиці. Олена Шоптенко зображена за столиком в кафе.

Жінка позує в красивих сірих джинсах та кофті такого ж самого кольору. Вона демонструє милу усмішку та насолоджується моментом. У дописі Олена Шоптенко написала корисну інформацію для тих, хто не любить чекати свого друга, який постійно запізнюється.

За словами жінки, такі ситуації трапляються з нею часто. Однак, хореографиня знайшла чудовий вихід із ситуації. Олена Шоптенко повідомила, що потрібно створити у своєму телефоні замітку й написати туди всі справи, які можна виконати за 15-20 хвилин.

Коли знайомий запізнюється на зустріч, то вона відкриває ту саму ж замітку й виконує справи, які не потребують багато часу та зусиль. Жінка впевнена, що так набагато швидше проходить час, а головне з користю.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko)

Читайте також: Оля Полякова показала, як виглядала в дитинстві


Не пропустіть