Роман Сасанчин розповів, чому вирішив одружитись в 19 років

Український артист Роман Сасанчин, який активно розвиває співочу кар’єру, вперше прокоментував своє рішення про одруження. Не так давно стало відомо, що хлопець зробив пропозицію руки та серця коханій половинці.

Нею стала 23-річна Іванна. Після таких новин велика кількість фанів поцікавилась, чому Роман Сасанчин вирішив одружитись в такому юному віці. Однак, переможець “Голосу країни” із задоволенням відповів на запитання фоловерів.

В ефірі телеканалу “1+1” Роман Сасанчин повідомив, що причиною раннього шлюбу не є вагітність дівчини. За словами артиста, закохані поки що не задумувались над народженням дитини. Спочатку вони хочуть насолодитись одне одним та пожити для себе. Роман Сасанчин впевнений, що для всього є свій час.

Також переможець “Голосу країни” зізнався, що планував зробити коханій пропозицію там, де вони познайомились. Однак, Іванна не мала змоги приїхати в Тернопіль. Тоді хлопець завітав до неї додому, зробивши їй пропозицію. Дату реєстрації шлюбу артист поки що не розсекречує.

Читайте також: Ксенія Мішина відверто розповіла про стосунки з колишнім


Не пропустіть