Оля Цибульська зізналась, чому приховує свого чоловіка та розповіла, чи пробачила б зраду

Відома телеведуча та артистка Оля Цибульська вирішила розповісти, чому так ретельно приховує свого чоловіка. Подробицями жінка поділилась у новому інтерв’ю. За словами співачки, вона дуже цінує свою сім’ю. Оля Цибульська старається приховувати коханого чоловіка та ніколи його не показує.

Телеведуча зізналась, що зайва увага до подружнього життя може спричинити багато проблем. Також Цибульська пригадала розлучення Едгара та Слави Камінських. За її словами, в пари були чудові стосунки. Вони дійсно кохали одне одного.

Жінка впевнена, що на розлучення вплинули не лише особисті непорозуміння, а й постійна увага незнайомих людей. Телеведуча неабияк засмутилась, коли дізналась про викриття її коханого. За словами артистки, ніхто не має права заважати подружньому життю закоханих.

Також Оля Цибульська прокоментувала, як відноситься до зрад. Жінка заявила, що ні в якому разі не пробачила б цього коханій людині. На думку телеведучої, людина йде на зраду усвідомлено, а не через якісь причини. За словами Цибульської, такому вчинку немає ніяких виправдань.

Читайте також: Слава Камінська кардинально змінила колір волосся


Не пропустіть