Вагітна дружина Романа Сасанчина розповіла, як долає з коханим сімейні конфлікти

Вагітна дружина відомого артиста Романа Сасанчина зовсім скоро стане мамою. Майбутні батьки ретельно готуються до народження первістка й з нетерпінням чекають на цей день.

У вільний час Іванна спілкується зі своїми фоловерами в соцмережах та ділиться подробицями особистого життя. Не так давно вона розповіла, як разом з коханим долає сімейні конфлікти. Подробицями дружина Романа Сасанчина поділилась в Instagram-stories.

За словами дівчини, в неї досить запальний характер. Майбутня мама часто свариться зі своїм коханим. Проте, подружжя дуже швидко знаходить компроміси.

Іванна зізналась, що їй неабияк пощастило з Романом. Популярний артист завжди розуміє та підтримує свою кохану. А ще він часто йде миритися першим.

За словами дружини артиста, вона обов’язково працюватиме над собою. Іванна пообіцяла, що теж буде миритися першою. Фоловери засипали закоханих великою кількістю компліментів, назвавши ідеальним подружжям.

А ще вони побажали дівчині легких пологів. Також нещодавно Роман Сасанчин повідомив, що офіційно одружився зі своєю вагітною коханою.

Читайте також: Український актор та учасник “Танців з зірками” Олексій Суровцев розірвав стосунки зі своєю коханою


Не пропустіть