Модні подовжені стрижки на тонке волосся 2022: 12 трендових варіантів

Чудова стрижка – це основна деталь будь-якого образу жінки. Завдяки правильно підібраному варіанту можна легко виправити деякі недоліки обличчя. Коригування характеристик дозволить істотно збільшити привабливість модниці. Вже не один сезон серед усіх стрижок лідирують подовжені варіанти, які вважаються універсальними та найкрасивішими.

Подовжений боб на тонке волосся

Стрижка боб чудово виглядає у будь-якому варіанті. Округлі риси стрижки надають особливої ​​ніжності та жіночності будь-якій модниці. Також боб здатний скоригувати вилиці, що занадто виділяються, і збільшити об’єм тонкого волосся. Подовжений боб може мати різну довжину, максимальна досягає рівня плечей. Жінки різного стилю та способу життя виділяють стрижку, за рахунок можливості створювати різні укладання видовжений боб може перетворити вас на розкішну королеву, фатальну красуню або зухвалу модницю.

Подовжене каре на тонке волосся

Універсальна та популярна стрижка каре теж має безліч різних варіантів. Жінки часто вибирають для кардинальних змін подовжене каре, здатне в мить створити найшикарніший образ. Стрижку пропонують жінкам, які мають тонке волосся. Адже за рахунок чіткої геометричної форми та подовження можна повернути шевелюрі колишню пишність.

Сесон з подовженими пасмами

Якщо ви плануєте зібрати зовсім інший образ, тоді вам чудово підійде нетривіальний варіант стрижки – сесон з подовженими пасмами. Зазвичай подовження роблять тільки із заднього боку стрижки, щоб не втратити родзинку форми. Головна особливість стрижки – вона чудово виглядає на тонких локонах, не вимагає ретельного укладання та ідеально виглядає на жінках різного віку.

Подовжена піксі

Для любительок коротких стрижок стилісти пропонують модний варіант видовженої піксі. Це не зовсім класична зачіска але, водночас, у ній переважають усі головні плюси звичної нам стрижки. Вона чудово підходить для тонкого волосся та виглядає вдало, якщо додати подовжений чубок. Вікових обмежень у стрижки немає, тому її сміливо можуть вибирати жінки після 50 років.

Асиметрична стрижка

Подовжені стрижки – це чудова альтернатива класичним зачіскам. Вони легко і невимушено змінюють образ жінки, причому не позбавляють її можливості вкладати тонке волосся різними способами. Зачіску краще підбирати індивідуально, щоб вона змогла скоригувати риси обличчя, повернути об’єм та оновити зовнішній вигляд жінки.

Читайте також: 15 модних стрижок для жінок за 30, які будуть актуальними взимку 2022


Не пропустіть