5 трендових ідей для новорічного манікюру 2022

Так, ми теж втомилися від сніжинок, ялинок та інших дизайнів на нігтях. Якщо ви з нами, вивчіть цю добірку та зробіть щось незвичайне та дійсно гарне, щоб бути модною у найважливішу ніч року.

Манікюр на новий рік – справа відповідальна та приємна. У ньому діють ті самі правила, що й у макіяжі: більше гліттеру, більше яскравих акцентів, більше салюту та фарб. Але, давайте зізнаємося, що сніжинки та ялинки на нігтях безнадійно застаріли і виглядають, як мінімум, нудно. У нашій добірці ви знайдете п’ять ідей новорічного манікюру, що справді виглядає круто.

Бите скло

Так, сам дизайн не новий але зробити його можна по-іншому — стриманіше або, навпаки, помпезно. Якщо до душі перший варіант – не варто покривати “склом” весь ніготь, залиште його в якості акценту. Для новорічного манікюру 2022 ідеально буде прикрасити безіменний та середній пальці, а для основи обрати пастельні відтінки. Якщо хочете свята – покривайте всі нігті але скло вибирайте цікаве та дороге.

Стрази

Найепатажніший варіант — прикрасити “голі” нігті великими стразами. Якщо вам потрібен манікюр для новорічної фотосесії – обклейте камінням навіть самі пальці, а для того, щоб такий дизайн протримався довше, фіксуйте їх тільки на пластині з гель-лаком.

Срібло

Простий новорічний манікюр, який можна зробити вдома самостійно. Купуйте звичайний лак зі сріблястими блискітками і нафарбуйте нігті. Плюс такого лаку в тому, що він прощає неакуратні краї і тримається не гірше за гелеве покриття.

Павутина

Якщо все ж таки хочеться більш зимової тематики, намалюйте на пластині хаотичні білі лінії. Можна так прикрасити один ніготь чи покрити всі десять.

Червоний

Червоний – колір свята та урочистості. І, якщо ви не знаєте, який манікюр зробити на Новий рік, вибирайте саме його. Можна пограти з відтінками, зробити текстуру оксамитовою чи матовою. Але класним та трендовим його вже робить сам колір лаку.

Читайте також: Тренди манікюру 2022: 10 стильних ідей нейл-дизайну


Не пропустіть