Вагітна дружина Романа Сасанчина потрапила до лікарні

Дружина відомого українського артиста Романа Сасанчина потрапила до лікарні. Про це вона повідомила в Instagram-stories. Іванна перебуває на останніх тижнях вагітності. Коли дівчину почав боліти живіт, то спочатку вона подумала, що це перейми. Разом з коханим майбутня мама відразу вирушила до лікарні.

За словами Іванни, в лікарні вона здала всі необхідні аналізи. Дружина Романа Сасанчина не може дочекатись, коли народить донечку. Також дівчина повідомила, що постійно перебуває у тривожному стані. Вона неабияк хвилюється за свою дитину та хоче якнайшвидше з нею побачитись.

А ще, за словами артиста, він буде присутнім на пологах своєї дружини. У найважливіший момент Роман Сасанчин хоче підтримати кохану. Наразі його дружина перебуває в лікарні. Іванна поділилась, що погано себе почуває. В дівчини болить спина та живіт.

Шанувальники відразу підтримали майбутню маму приємними словами. Вони заявили, що все обов’язково буде гаразд. Фоловери побажали Іванні легких пологів та міцного здоров’я. А ще фани з нетерпінням чекають, коли дружина Романа Сасанчина оголосить, що стала мамою.

Читайте також: Антоніна Матвієнко показала архівну світлину своєї мами та старшої доньки, яка була зроблена 22 роки тому


Не пропустіть