В мережі показали, як Тимур Мірошниченко змінився за 35 років

Ведучий програми “Твій день” Тимур Мірошниченко вже довгий час працює на телебаченні. Чоловік обожнює свою професію, тому із задоволенням демонструє всі вміння й таланти. Нещодавно в мережі показали багато архівних фото Тимура Мірошниченка. Протягом 35-ти років чоловік кардинально змінювався.

Ще в першому класі Тимур Мірошниченко мріяв пов’язати своє життя з творчістю. У школі він завжди брав участь в різних заходах та виступав перед публікою. На архівній світлині телеведучий позує у сорочці світлого кольору та чорному костюмі. Також Тимур Мірошниченко поділився, що в дитинстві дуже полюбляв фотографуватись.

Також важливу роль у житті майбутнього телеведучого відіграв спорт. Найбільше він захоплювався футболом. Йому Тимур Мірошниченко присвятив 9 років свого життя. Однак, через травму ноги змушений був залишити спорт.

2002 року чоловік став студентом Національного Авіаційного Університету. В нього було дуже активне студентське життя. Тимур Мірошниченко грав у КВН та брав участь у великому концерті до 70-річчя університету. Ведучим програми “Твій день” чоловік став аж 2021 року. Він відразу знайшов спільну мову зі своїми колегами.

Читайте також: Зірка “Дизель Шоу” Олександр Бережок втретє стане батьком


Не пропустіть