Улюблениця мільйонів Аїда Ніколайчук після особистої трагедії повертається на сцену

Кілька років тому всенародна улюблениця і володарка грошового призу від “Х-фактор” в 2 мільйони гривень – Аїда Ніколайчук усвідомлено пішла в творчу відпустку. Зараз вона готова почати все з чистого аркуша.

Так, після перемоги на шоу співачка пройшла чимало труднощів – Аїда втратила дитину і розлучилася з другим чоловіком, про це вона особисто розповіла в інтерв’ю виданню Viva .

Виявляється, улюблениця мільйонів телеглядачів усього СНД і справжня інтернет-сенсація конкурсу свого часу залишила сцену заради сімейного щастя. Ще за часів конкурсу дівчина не приховувала, що у неї є хлопець, що він підтримував її весь “Х-фактор” і першим привітав з перемогою. Хоча спочатку він дуже скептично ставився до участі коханої в шоу.

Тепер вона розповідає, що всі 5 років її сімейного життя – це була всього лише ілюзія щастя і суцільні емоційні гойдалки. Обранцем співачки став професійний мотогонщик з Білорусі, молодший за неї на 12 років.

“Я не вважаю, що різниця у віці глобально має якесь значення і впливає на взаємини двох зрілих людей. Цілісною особистістю можна бути  і в 20 років, а можна і за 40 залишатися дитиною”, – завжди говорила Аїда.

Але в їх нестабільних відносинах ця горезвісна різниця у віці таки зіграла свою роль. На розлад у стосунках також вплинула і відстань – Аїда жила в Києві, а Микита більшу частину часу перебував у Мінську.

Аїда розповідає, що намагалася зберегти шлюб, але крапку в їхніх відносинах поставив трагічний випадок. Коли співачка дізналася, що вагітна, то сподівалася, що чоловік переїде до Києва і візьме на себе відповідальність за сім’ю. Але очікування не виправдалися, а вже на досить серйозному терміні дитини не стало.

“Звичайно, ми обидва важко переживали цей період, але обопільне горе нас не зблизило, а ще більше віддалило. Ілюзія сім’ї розсипалася на порох. Пройшов ще рік, щоб я змогла морально рухатися далі” – згадує цю трагедію дівчина.

Зараз дівчина з головою поринула у творчість – взяла участь в японському телевізійному музичному шоу “Моцарт” і записала нову пісню “The RED MOON”, написану міжнародною командою авторів і саунд-продюсерів.

Джерело Hyser

Не пропустіть