Кім Кардашян показала, як виглядає її обличчя, уражене псоріазом, без косметики

Ім’я Кім Кардашян останнім часом з’являється в ЗМІ не в зв’язку з новими відвертими образами зірки, а в зв’язку з її хворобами. Як виявилося, теледіва важко хвора, і це вже відбилося на її обличчі.

В цьому році Кім Кардашян зізналася, що все життя бореться з дерматологічною проблемою – псоріазом. Ця хвороба проявляється некрасивими плямами по всьому тілу, які дуже складно приховати. Саме тому Кім завжди яскраво фарбується, використовуючи для макіяжу щільний тональний крем. Тільки товстий шар «штукатурки» допомагає знаменитості приховувати проблеми зі шкірою.

Однак Кім набридло приховувати цю проблему від сторонніх, тому зірка заявила про неї привселюдно. Тепер Кардашян зізналася, що за цей рік хвороба прогресувала і стала більш помітною.

“Якщо у вас почався псоріаз, ви не повинні дозволити йому зруйнувати ваше життя”, – зазначила Кім, показавши своє обличчя без косметики.

На фото можна побачити Кім, яка знаходиться в гримерці. Вона позує перед дзеркалом, показуючи своє обличчя без макіяжу. На обличчі знаменитості помітні прищі і прояви псоріазу.

Багато шанувальників підтримали Кім, зазначивши її сміливість. Свою підтримку сестрі висловила і Кортні Кардашян.

Відзначимо, що крім псоріазу Кім страждає ще двома невиліковними хворобами: ревматоїдним артритом і вовчаком.

Джерело Hyser
Не пропустіть