Тіна Кароль засвітила стрункі ноги в розкішній сукні

Українська співачка Тіна Кароль стала ведучою розважального шоу “Танці з зірками 2019”. Відтак щонеділі вона виходить у прямий ефір, демонструючи нове розкішне вбрання.

22 вересня відбувся особливий випуск проєкту “Танці з зірками 2019”. Шоу було присвячене подіям, які змінили життя зіркових учасників. Та попри відверті зізнання та несподівані присвяти всі глядачі були вражені від виходу Тіни Кароль.

Артистка обрала яскраву рожеву сукню з чималим розрізом. Відтак вечірнє вбрання підкреслило струнку фігуру Тіни Кароль і пікантно оголило її ноги. Образ ведуча доповнила босоніжками на підборах та хвилястим волоссям.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

@tanci1plus1 @1plus1_ua #tinakarol #тинакароль

Допис, поширений Tina Karol (@tina_karol)


Наразі невідомо, хто створив для Тіни Кароль розкішну сукню. В одному з інтерв’ю вона зізналась, що вбрання для “Танців з зірками” шиють вітчизняні дизайнери. Тіна Кароль сама підбирає образи для зйомок та не приховує, що всі ці сукні є універсальними, які підійдуть не тільки та телепроєктів, але й світських виходів.

“Я не поділяю свій гардероб на сценічний і повсякденний. Здебільшого – це універсальні вбрання, в яких можна відвідати святковий захід, відправитися на телевізійну зйомку або на зустріч. Найголовніше – одяг обов’язково повинен підкреслювати особливості фігури і бути зручним”, – поділилась Тіна Кароль.

Джерело 24tv
Не пропустіть