У якому віці і як варто дбати про своє обличчя

Перші ознаки старіння починають проявлятися після 25 років. До 30 років вони є у всіх – у більшій чи меншій мірі. І в житті кожної дівчини одного разу виникає питання: “А чи не час мені відвідати косметолога?”.

Фахівці рекомендують запобігати появі зморшок, тому що з уже сформованими недосконалостями боротися значно складніше.

Ін’єкції краси не гарантують вічну молодість, але допоможуть привести обличчя в порядок, виправивши точкові недоліки міміки.

До 30 років шкіра обличчя так чи інакше починає втрачати еластичність. Щоб уповільнити вікові зміни, жінки роблять ботокс, біоревіталізацію, армування. Дівчатам з активною мімікою більше підійде бланшування філерами на основі гіалуронової кислоти.

Насправді, косметолог може запропонувати пацієнтові ін’єкції починаючи з 18-річного віку. Але робити це варто тільки у виняткових, крайніх випадках. У такому ранньому віці рекомендується використовувати хіба що філери, які допоможуть скорегувати недосконалості, які заважають повноцінному життю.

Біоревіталізація потрібна на етапі, коли шкіра тільки починає втрачати колишню пружність. У більшості дівчат цей період настає в 25-28 років. Якщо ж у дівчини поглиблюються носогубні складки, з’являються мішки під очима і зморшки навколо очей, тоді прийшов час для ботулотоксину.

Джерело woman.rambler.ru
Не пропустіть