Анджеліна Джолі здивувала пишними формами у пікантній сукні

Вдало підібрана сукня може перетворити будь-яку фігуру майже на ідеальну. Анджеліна Джолі довела це на кіноконвенті Walt Disney Studios. Зірка з’явилася на заході в чорному вбранні Versace, і від її форм всі просто ахнули.

Куди поділася худорлявість, за яку навіть вірні шанувальники докоряли Енджі? У цій сукні Джолі «придбала» і округлі стегна, і тонку спокусливу талію, і дуже пишні груди. А пікантний високий розріз дозволяв помилуватися і ніжками акторки.

Звичайно, на деяких знімках було видно, що ліф сукні завеликий Джолі. Але все ж виглядала вона дуже привабливо, на відміну від безрозмірних пом’ятих балахонів, в яких останнім часом воліла виходити на вулицю.

До речі, зараз Джолі, за її словами, доводиться приводити себе в форму не тільки за допомогою вдалих аутфітів, але й інтенсивних тренувань. А все – заради нової ролі у фільмі «Вічні», де вона грає супергероїню. «Мені зараз доводиться багато тренуватися для цієї ролі, моя героїня дуже активна і постійно в русі. Я іноді кажу собі: “Ні, у тебе так не вийде”. Але доводиться себе змушувати », – поділилася акторка зі сцени. Так що, можливо, скоро Анджеліна насправді отримає такі спокусливі форми.

За її словами, саме зйомки для Disney допомогли їй впоратися з важким розлученням, а зараз завдяки роботі вона легше переживає від’їзд старшого сина.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Меддокс вивчатиме біохімію в університеті Енсе в Кореї. До нового навчального року він їде в цю країну, що, звичайно, додає Джолі переживань. Так що нові роботи в кіно будуть дуже доречними, щоб відволіктися від сумних думок.

«Я рада можливості грати таких персонажів, які струшують мене, змушують побачити свою силу», – зізналася Анджеліна.

Джерело wday.ru

Не пропустіть