Майлі Сайрус викинула речі Ліама Гемсворта на смітник

Нагадаємо, про розлучення цієї прекрасної пари стало відомо зовсім недавно, близько двох тижнів тому. Зустрічатися знаменитості почали аж десять років тому, коли познайомилися на зйомках фільму «Остання пісня».

Пропозицію руки і серця Майлі отримала в 2012 році, але весілля весь час відкладалося, так як закохані то сходилися, то розходилися. Стосунки у зірок були непростими через складний і запальний характер у обох. Однак шанувальники пари сподівалися, що офіційний шлюб їх зміцнить. Але вийшло все навпаки.

І ось тепер, повідомляє Radar Online, 26-річна співачка і акторка вирішила не чекати, коли 29-річний актор сам забере належне йому майно, і відправила велику частину речей … просто на звалище. Серед них, зокрема, були упізнані фото в рамці, постери і пам’ятні подарунки на різні свята на зразок дня всіх закоханих.

При цьому, інформують джерела видання, значна частина все ж потрапила до власника – у коробках. В основному, у них відправилися до колишнього його дорогий брендовий одяг і взуття.

Відзначимо, Сайрус і Гемсворт прожили в офіційному шлюбі вісім місяців. А всього за десять днів після того, як про розставання зоряної пари стало відомо широкій громадськості, Ліам подав на розлучення. При цьому, згідно із спільною офіційною заявою, пара повинна була розстатися лише на час: закохані збиралися зосередитися на своїй кар’єрі. Очевидно, щось пішло не так.

Джерело wday.ru
Не пропустіть