У вишиванці та шароварах Ектор Хіменес-Браво привітав українців з Днем Незалежності

Суддя популярного проєкту “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво приємно вразив мережу. Чоловік вирішив зворушливо привітати українців з Днем Незалежності. На особистій сторінці в Instagram він розмістив новий кадр, на якому постав у національному українському вбранні.

Ектор Хіменес-Браво одягнув білосніжну вишиванку та шаровари. Свій ефектний образ зірка українського шоу-бізнесу доповнив хутряною козацькою шапкою та золотистим поясом.

На фото Ектор Хіменес-Браво щиро усміхається, тримаючи в руках український прапор. У дописі суддя проєкту “МастерШеф” заявив, що неабияк пишається своєю країною. Чоловік привітав усіх з 30-річчям Незалежності України та розповів, за що любить український народ.

За словами знаменитого шеф-кухаря, він проживає на території України вже 11 років. За цей час Ектор Хіменес-Браво офіційно став громадянином цієї країни та отримав український паспорт.

Чоловік заявив, що закохався в Україну з першої прогулянки по Ярославовому Валу. А ще, за словами шеф-кухаря, тут дуже щирі та добрі люди.

Світлину зірки відразу прокоментувала велика кількість фоловерів. Вони назвали чоловіка козаком та оцінили його ефектний образ. За словами кумирів, Ектор Хіменес-Браво є справжнім патріотом своєї держави.

Читайте також: В мережі показали, як Тіна Кароль виглядала у 14-річному віці


Не пропустіть